FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Q1: Pse zgjodhi Tongguan?

A: 1. Low MOQ (3000PCS) 
2. standardi i lartë nga lëndë të parë të produkteve të përfunduar
3. punëtorë profesional dhe të kualifikuar 
4. strikte departamenti QC kontrolluar çdo produkt para paketim
5. Hulumtimi afatgjatë në produkte të reja dhe për të përmirësuar procesin e tanishme e prodhimit

Q2. Çfarë është kushtet tuaja të pagesës?

A: 1. TT
2. 100% e pakthyeshëm L / C në pamje
3. Small orders can be sent to western union or other payment ways.

Q3. E cila logjistikës mënyra për dërgesë?

A: 1. Kryesisht ne do të shkojnë nga deti për sasi të madhe
2. Për qëllim të vogël ose mostër, ne do të shkojnë nga DHL, UPS, TNT, FedEx, EMS ose korrierit tjetër ndërkombëtar.

Q4. A mund të prodhojnë sipas mostrave?

A: Po, ne mund të prodhojë ndonjë dizajn tuaj.

Q5. What is the order process?

A:Inquiry - quotation - communication - order confirming - deposit payment - production - testing and debugging - balance payment - packing - delivery - customer receiving - after service. 

Q6.How is your after-sale service? 

A:We provice the good after-sale service. Time will prove it!

Duan të punojnë me ne?
Gazete

Email

Na ndiq

  • facebook
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube
WhatsApp Online Chat !