Blue Paint Brush me prodhuesit Kinë prej druri të trajtojë - China Laizhou Tongguan Tregtisë

Blue Paint Brush me prodhuesit druri trajtuar china

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 3000 Piece/Pieces
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Piece/Pieces per day
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Packaging & dorëzimit

  detajet Paketimi

  qese PE + Inner Box + Master Box, ose si kërkesë tuaj

  Koha e dërgimit

  Brenda 25 ditëve pas geting depozitë

  Emri i produktit Paint brushave me dorezë druri dhe cilësi të lartë
  lloj Brush Paint
  Ngjyrë ndonjë
  furçëMaterial Fiber sintetike
  brand Name Tong guan ose të tjerët
  funksion Pikturë, Pastrimi, Dust-Proff dhe kështu me radhë
  madhësi vogël ", të mesme", të mëdha ", 5", 6 ", 7"
  Vendi i origjinës Shandong, China (Mainland)

  sdfseg (1)sdfseg (2)

  Produkte të tjera

  sdfseg (4)sdfseg (3)

  Q1: Pse zgjodhi Tongguan?
  A: 1. ulët moq (3000pcs)
  2. standardi i lartë nga lëndë të parë të produkteve të përfunduar
  3. punëtorë profesional dhe të kualifikuar 
  4. strikte departamenti QC kontrolluar çdo produkt para paketim
  5. Hulumtimi afatgjatë në produkte të reja dhe për të përmirësuar procesin e tanishme e prodhimit

  Q2. Çfarë është kushtet tuaja të pagesës?
  A: 1. 30% T / T paraprakisht, bilanci 70% kundër kopje B / L
  2. 100% e pakthyeshëm L / C në pamje
  3. urdhërat e vogla mund të dërgohen në Western Union.
  Q3. E cila logjistikës mënyra për dërgesë?
  A: 1. Kryesisht ne do të shkojnë nga deti për sasi të madhe
  2. Për qëllim të vogël ose mostër, ne do të shkojnë nga DHL, UPS, TNT, FedEx, EMS ose korrierit tjetër ndërkombëtar.

  Q4. A mund të prodhojnë sipas mostrave?
  A: Po, ne mund të prodhojë ndonjë dizajn tuaj.


 • Previous:
 • Next:

 • 

  Gazete

  Email

  Na ndiq

  • facebook
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube
  WhatsApp Online Chat !