• aboutus

Laizhou Tongguan Tregtinë Ndërkombëtare Co, Ltd, u themelua në vitin 2012, një kompani e importit dhe eksportit tregtare profesionale e cila përfshin projektimin, prodhimin, shitjen dhe të shërbimit. Ne kryesisht kanë të bëjnë në të gjitha llojet e punimeve, duke përfshirë shporta Storage & kuti, produkte kashtë, çanta & handbags dhe brushes.Products bojë të kualitetit të lartë, në modë, jo vetëm që i ka masat e gjera të tregut të brendshëm të shitjes, por edhe për të eksportuar jashtë shtetit.Gazete

Email

Na ndiq

  • facebook
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube
WhatsApp Online Chat !