Контактирајте не

Laizhou Tongguan меѓународната трговија CO., LTD.

адреса

NO.421 Nanyuan ПАТ, Laizhou Сити, провинцијата Шандонг, Кина

телефон

+ 86- (0) 535-2293088

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?
Билтен

Е-пошта

Следете нас

  • Фејсбук
  • Скопје
  • Твитер
  • YouTube
WhatsApp Online Chat !