Сината боја четка со производители на дрвена рачка Кина - Кина Laizhou Tongguan трговија

Сината боја четка со дрвена рачка производители Кина

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 3000 Piece/Pieces
 • Набавка Способност: 10000 Piece/Pieces per day
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Пакување и испорака

  пакување Детали

  ЈП торба + Внатрешен Кутија + мајстор кутија или како на вашите барања

  Време на испорака

  Во рок од 25 дена по geting депозит

  Име на производ Paint Brush со дрвена рачка и со висок квалитет
  тип боја четка
  боја Секое
  четкаматеријал синтетички влакна
  Името на брендот Тонг Гуан или други
  функција Сликарство, чистење, проф прашина и така натаму
  големина мали ", средината", големите ", 5", 6 ", 7"
  Место на потекло Шандонг, Кина (континентална)

  sdfseg (1)sdfseg (2)

  други производи

  sdfseg (4)sdfseg (3)

  1: Зошто го избра Tongguan?
  А: 1. Ниско MOQ (3000pcs)
  2. Висок стандард од суровина до готови производи
  3. стручни и квалификувани работници 
  4. Строга КК оддел проверка на секој производ пред пакување
  5. Долгорочна истражување на нови производи и подобрување присутни процесот на производство

  Q2. Која е вашата смисла на исплата?
  А: 1. 30% T / T во однапред, 70% биланс против копија на B / L
  2. 100% неотповиклива L / C по видување
  3. Мали наредби може да се испраќаат во Западна унија.
  Q3. Кои логистика начини за испорака?
  А: 1. Најчесто, ние ќе одиме од страна на морето за голема количина
  2. За мали или примерок цел, ќе одиме од страна на DHL, UPS-от, ТНТ, FedEx, EMS или други меѓународни курир.

  Q4. Може да се произведуваат во согласност со примероци?
  О: Да, Ние може да произведе никакви вашиот дизајн.


 • Претходна:
 • Следно:

 • 

  Билтен

  Е-пошта

  Следете нас

  • Фејсбук
  • Скопје
  • Твитер
  • YouTube
  WhatsApp Online Chat !