2 “3″ 4 “elastic handle brush with red handle, cleaning fiber hair brush, household dust cleaning brush - China Laizhou Tongguan Trade

2 “3″ 4 “elastic handle brush with red handle, cleaning fiber hair brush, household dust cleaning brush

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 3000 Piece/Pieces
 • Набавка Способност: 10000 Piece/Pieces per day
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • 2 "3" 4 "elastic handle brush with red handle, cleaning fiber hair brush, household dust cleaning brush: The brush made of yarn processed by fibers is called an elastic brush because the yarn has a good stretching function. This brush is usually used in outerwear and interior decoration, and is a more unique paint aid.
 • детали за производот

  Тагови производ

  Пакување и испорака

  пакување Детали

  ЈП торба + Внатрешен Кутија + мајстор кутија или како на вашите барања

  Време на испорака

  Во рок од 25 дена по geting депозит

  Име на производ 2 "3" 4 "Синтетички влакна Paint Brush со црвената рачка
  тип боја четка
  боја Црвена или како на вашите барања
  четкаматеријал синтетички влакна
  Името на брендот Тонг Гуан или други
  функција Сликарство, чистење, проф прашина и така натаму
  големина 2 ", 3", 4 "
  Место на потекло Шандонг, Кина (континентална)

   

  име

  големина

  се справи со должина

  четкаширина

  должина четка

  сите должина

  305 Paint Brush

  2 "

  12.5CM

  4.5 cm

  4cm

  17cm

  305 Paint Brush

  3 "

  14CM

  7cm

  4cm

  18cm

  305 Paint Brush

  4 "

  15cm

  9.5cm

  4cm

  19cm

  sdfseg (2)sdfseg (1)

  други производи

  sdfseg (4)sdfseg (3)

   

  1: Зошто го избра Tongguan?
  А: 1. Ниско MOQ (3000pcs)
  2. Висок стандард од суровина до готови производи
  3. стручни и квалификувани работници 
  4. Строга КК оддел проверка на секој производ пред пакување
  5. Долгорочна истражување на нови производи и подобрување присутни процесот на производство

  Q2. Која е вашата смисла на исплата?
  А: 1. 30% T / T во однапред, 70% биланс против копија на B / L
  2. 100% неотповиклива L / C по видување
  3. Мали наредби може да се испраќаат во Западна унија.
  Q3. Кои логистика начини за испорака?
  А: 1. Најчесто, ние ќе одиме од страна на морето за голема количина
  2. За мали или примерок цел, ќе одиме од страна на DHL, UPS-от, ТНТ, FedEx, EMS или други меѓународни курир.

  Q4. Може да се произведуваат во согласност со примероци?
  О: Да, Ние може да произведе никакви вашиот дизајн.


 • Претходна:
 • Следно:

 • 

  Билтен

  Е-пошта

  Следете нас

  • Фејсбук
  • Скопје
  • Твитер
  • YouTube
  WhatsApp Online Chat !